KONST / Litografier / Färglitografi 12088283
nr 1208 8283
Bengt Lindström
(1925-2008), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 11/100, bladets mått: 77x54 cm
Kondition: saknar glas
Bengt Lindström, född 1925, död 2008, svensk målare och tecknare.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 18:43:46
1/10 16:01:24
Bengt Lindström
Läs mer om Bengt Lindström